Фондовий ринок США надає дуже широкий спектр торгових інструментів, тому новачкам, часом, досить важко зорієнтуватися в такому різноманітті активів. Тож виникає цілком логічне питання: що саме торгувати?

Розглянемо ТОП-12 найвідоміших компаній, адже зрештою саме вони найчастіше спадають на думку при згадці про ринок акції.

Apple Inc.
Apple Inc - американська компанія зі спеціалізацією на розробці програмного забезпечення, онлайн-сервісів та гаджетів - сучасний символ передових технологій та інновацій.
Meta Platforms, Inc
Meta Platforms, Inc - всесвітньо відома американська корпорація, конгломерат соціальних мереж зі штаб-квартирою в Менло-Парк, штат Каліфорнія.
Alphabet Inc.
Alphabet Inc. — одна з найдорожчих компаній в світі, американський техногігант, материнська компанія відомого на весь світ Google.
Tesla, Inc.
Tesla, Inc - всесвітньо відома американська компанія, котра спеціалізується на створенні електромобілів та побутових рішень для сонячної енергетики.
Microsoft Corporation
Microsoft Corporation, або просто Microsoft - американська технологічна компанія, один з найвпливовіших техно гігантів в світі.
Berkshire Hathaway Inc.
Berkshire Hathaway Inc. - всесвітньо відома американська холдингова компанія, котра спеціалізується на страхуванні та інвестиціях. Штаб-квартира компанії знаходиться Омасі, штат Небраска.
The Coca-Cola Company
The Coca-Cola Company - американська транснаціональна корпорація, котра спеціалізується на виробництві споживчих товарів, центральним серед яких є однойменна солодка газировка.
Netflix, Inc
Netflix, Inc. - американська медіакомпанія, що спеціалізується на виготовленні та дистрибуції кінематографічного контенту. Штаб-квартира компанії знаходиться в Лос-Гатосі, Каліфорнія.
Intel Corporation
Intel Corporation (INTC) - американська транснаціональна корпорація, що спеціалізується на виготовленні мікропроцесорів, компонентів для комп’ютерів та інших пристроїв.
Amazon.com Inc.
Amazon.com, Inc. - американська транснаціональна компанія, спеціалізація котрої: онлайн-торгівля, рішення щодо хмарних технологій, реклама, мультимедіа та штучний інтелект.
iShares Bitcoin Trust
iShares Bitcoin Trust - американський біржовий фонд, власником якого є фінансова компанія Black Rock, Inc. Фактично, покупка акцій IBIT це опосередковані інвестиції в біткоїн.
 • Що таке акції?

  Акції - це один з видів цінних паперів. В загальноприйнятому значенні - акція свідчить про право власності на певну частку компанії. В контексті трейдингу та інвестицій - акції можна назвати центральним інструментом для будь якого учасника ринку.
  Інвестиції в акції вважаються досить прибутковою діяльністю, адже купуючи акції перспективних компаній ви маєте можливість отримати частку прибутку від розвитку та зростання бізнесу в вигляді дивідендів та здорожчання вартості цінних паперів.

 • Як обирати акції для інвестицій?

  Вибір активів для торгівлі - один з найважливіших етапів в формуванні успішної та прибуткової стратегії роботи на ринку акцій. Особливо варто відзначити, що вибір активів однаково важливий як для активного трейдингу так і для пасивних інвестицій.Звісно ж, не існує універсального алгоритму для відбору найприбутковіших активів, саме тому на етапі формування стратегії важливо глибоко та ґрунтовно дослідити тему аналізу та відбору активів. Значно спростити та пришвидшити процес допоможе навчання та використання досвіду професіоналів в сфері трейдингу та інвестицій.

 • Як купити акції іноземних компаній?

  Щоб купити акції іноземних компаній існують певні обмеження та система регулювання, котрі забезпечують надійність та порядок на ринку. Щоб купувати акції в Україні необхідно обрати для себе посередника між вами та фондовою біржою - брокера або субброкера та відкрити персональний торговий рахунок.

  Для отримання більш детальної інформації щодо відкриття рахунку - доступна опція безкоштовної консультації.

Отримати безкоштовну консультацію